XRA10AA20SES
DigiKeys produktnummer
4244-XRA10AA20SESTR-ND - Remsa och spole (TR)
4244-XRA10AA20SESCT-ND - Remsbit (CT)
4244-XRA10AA20SESDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XRA10AA20SES
Beskrivning
SMD ATTENUATOR 20DB 2010
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF Dämpare 20dB 0 Hz ~ 6 GHz 50 Ohms 10W 3-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensomfång
0 Hz ~ 6 GHz
Tillverkare
TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Effekt (Watt)
10W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Impedans
50 Ohms