J1MAPT-18XL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Ny produkt
Bilden för J1MAPT-18XL är inte tillgänglig
J1MAPT-18XL
DigiKeys produktnummer
1111-J1MAPT-18XL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J1MAPT-18XL
Beskrivning
J1MAPT-18XL = M28776/5-023L
Tillverkarens standardleveranstid
34 veckor
Tillverkare
TE Connectivity AMP Connectors
Egenskaper
Diod
Aktiveringsnivå spänning
10,7VDC
Frigöringsnivå spänning
0,94VDC
Spolspänning
18VDC
Frånslagstid
4 ms
Kontaktklassning (ström)
1 A
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Switchspänning
115VAC, 28VDC - Max..
Last - Max. switchning
115VA, 28W
Spolström
15.9 mA
Spolresistans
1.13 kOhms