DWP-125-1/8-0-STK är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
3M
I lager: 3 350
Datablad
3M
I lager: 700
Ny produkt
Krimpning Slang, flexibel 0,125" (3,18mm) 3 till 1 Svart 4,00' (1,22m)
DWP-125-1/8-0-STK
DigiKeys produktnummer
1111-DWP-125-1/8-0-STK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DWP-125-1/8-0-STK
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBING AND SLEEVES H
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,039" (0,99mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,042" (1,07mm)
Serie
Material
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, flamhämmande
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
80°C
Längd
4,00' (1,22m)
Hållbarhetstid
60 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,125" (3,18mm)