DWP-125-1/8-0-STK är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
3M
I lager: 0
Datablad
3M
I lager: 700
Krimpning Slang, flexibel 0,125" (3,18mm) 3 till 1 Svart 4,00' (1,22m)
DWP-125-1/8-0-STK
DigiKeys produktnummer
DWP018K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DWP-125-1/8-0-STK
Beskrivning
HEATSHRINK POLY 1/8" BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,042" (1,07mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, flamhämmande
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Krympningsförhållande
Hållbarhetstid
60 månader
Längd
4,00' (1,22m)
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Innerdiameter - vid leverans
0,125" (3,18mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,039" (0,99mm)