DWP-125-1/4-0-1.5IN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Raychem Cable Protection
I lager: 0
Datablad
Ny produkt
Bilden för DWP-125-1/4-0-1.5IN är inte tillgänglig
DWP-125-1/4-0-1.5IN
DigiKeys produktnummer
1111-DWP-125-1/4-0-1.5IN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DWP-125-1/4-0-1.5IN
Beskrivning
DWP-125-1/4-0-1.5IN
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,252" (6,40mm) 3 till 1 Svart 0,125' (38,10mm, 1,50")
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,080" (2,03mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,057" (1,45mm)
Serie
Material
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Flamhämmande, vätskebeständig
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Krympningsförhållande
Krymptemperatur
80°C
Längd
0,125' (38,10mm, 1,50")
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Innerdiameter - vid leverans
0,252" (6,40mm)