DWP-125-1/4-0-1.5IN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Bilden för DWP-125-1/4-0-1.5IN är inte tillgänglig
DWP-125-1/4-0-1.5IN
DigiKeys produktnummer
DWP-125-1/4-0-1.5IN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DWP-125-1/4-0-1.5IN
Beskrivning
HEATSHRINK 0.252" X 0.125' BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,252" (6,40mm) 3 till 1 Svart 0,125' (38,10mm, 1,50")
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,057" (1,45mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Flamhämmande, vätskebeständig
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-110°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
0,125' (38,10mm, 1,50")
Hållbarhetstid
60 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,252" (6,40mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,080" (2,03mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (1)
DWP-125-1/4-0-1.5INTE Connectivity01111-DWP-125-1/4-0-1.5IN-NDkr 1,99504Parametrisk ekvivalent
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
40 000kr 1,31898kr 52 759,20
Annan längd
HEATSHRINK POLY 1/4"X4' BLK
I lager: 1124
HEATSHRINK 0.252" BLACK
Enhetspris:
HEATSHRINK 0.252" X 0.104' BLACK
HEATSHRINK 0.252" X 0.167' BLACK
Enhetspris:
HEATSHRINK 0.252" X 0.083' BLACK