DR-25-1/4-0-SP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
I lager: 0
I lager: 353
Datablad
Ny produkt
Krimpning Slang, flexibel 0,250" (6,35mm) 2 till 1 Svart 300,0' (91,4m)
DR-25-1/4-0-SP
DigiKeys produktnummer
1111-DR-25-1/4-0-SP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DR-25-1/4-0-SP
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBING AND SLEEVES H
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Innerdiameter - efter krympning
0,125" (3,18mm)
Tillv.
Väggtjocklek efter krympning
0,035" (0,89mm)
Förpackning
Spole
Arbetstemperatur
-75°C-150°C
Krympningsförhållande
Godkännande
AMS-DTL-23053/16
Längd
300,0' (91,4m)
Krymptemperatur
150°C
Innerdiameter - vid leverans
0,250" (6,35mm)