FN3288-10-44-C26-R65 är slut i lager och kan restnoteras.
TE Connectivity Schaffner
I lager: 8
I lager: 0
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 10 A 530V, 305V AC DC-60 Hz Två steg Kopplingsplint
FN3288-10-44-C26-R65
DigiKeys produktnummer
817-2789-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3288-10-44-C26-R65
Beskrivning
LINE FILTER 530V/305VAC 10A CHAS
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
530 V
Tillverkare
Ström
10 A
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Spänning - märkspänning AC
530V, 305V
Basproduktens nummer
Spänning - märkspänning AC (fas till jord/nolla)
305 V