FN3288-10-44-C17-R65 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Schaffner
I lager: 1
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Schaffner
I lager: 8
Datablad
I lager: 0
I lager: 0
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 10 A 530V, 305V AC DC-60 Hz Två steg Kopplingsplint
FN3288-10-44-C17-R65
DigiKeys produktnummer
817-FN3288-10-44-C17-R65-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3288-10-44-C17-R65
Beskrivning
LINE FILTER 530V/305VAC 10A CHAS
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
530 V
Tillverkare
Ström
10 A
Serie
Frekvens - drift
DC-60 Hz
Förpackning
Box
Tillämpningar
Omriktare, effektdrivsystem
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande myndighet
CE, ENEC, UR
Filtertyp
Trefas (delta)
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Konfiguration
Två steg
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - märkspänning AC
530V, 305V
Termineringstyp
Kopplingsplint
Spänning - märkspänning AC (fas till jord/nolla)
305 V