FN3258-30-47 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity Schaffner
I lager: 23
Datablad
Similar
TDK
I lager: 12
Datablad
SCHURTER Inc.
I lager: 8
SCHURTER Inc.
I lager: 1
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 30 A AC DC-60 Hz Enkelsteg Kopplingsplint
Schaffner FN3258 Series | Digi-Key Daily
FN3258-30-47
DigiKeys produktnummer
817-1374-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN3258-30-47
Beskrivning
LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - märkspänning AC (mellan faser)
480 V
Ström
30 A
Förpackning
Tråg
Artikelstatus
Föråldrad
Godkännande myndighet
CSA, ENEC, UR
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
277 V