B84143A0036R105
DigiKeys produktnummer
495-4488-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B84143A0036R105
Beskrivning
LINE FILTER 520V/300VAC 36A CHAS
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Trefas (delta) EMC/EMI Linjefilter 36 A 520V, 300VAC 50/60Hz Enkelsteg Kopplingsplint
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B84143A0036R105 Modeller
Kategori
Ström
36 A
Tillverkare
TDK
Frekvens - drift
50/60Hz
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Tråg
Godkännande myndighet
cUR, ENEC, UR
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
Filtertyp
Trefas (delta)
Monteringstyp
Chassimontering
Konfiguration
Enkelsteg
Termineringstyp
Kopplingsplint
Spänning - märkspänning AC
520V, 300V