VERSAFIT-1/4-0-1.25IN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Krimpning Slang, flexibel 0,280" (7,11mm) 2 till 1 Svart 0,104' (31,75mm, 1,25")
VERSAFIT-1/4-0-1.25IN
DigiKeys produktnummer
VERSAFIT-1/4-0-1.25IN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VERSAFIT-1/4-0-1.25IN
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBING
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,025" (0,64mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Flamhämmande
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
70°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
65°F-95°F (18°C-35°C)
Längd
0,104' (31,75mm, 1,25")
Hållbarhetstid
144 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,280" (7,11mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,125" (3,18mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (1)
VERSAFIT-1/4-0-1.25INTE Connectivity01111-VERSAFIT-1/4-0-1.25IN-NDkr 0,36529Parametrisk ekvivalent
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
50 000kr 0,21468kr 10 734,00
Annan längd
HEATSHRINK LOW TEMP 1/4" 40' BLK
I lager: 93
HEATSHRINK 0.28" X 0.125' BLACK
I lager: 0
HEATSHRINK 0.28" X 3/16' BLACK
HEATSHRINK 0.28" X 0.208' BLACK
HEATSHRINK 0.28" X 0.521' BLACK