RNF-100-1/16-BK-SP
DigiKeys produktnummer
RNF-100-1/16-BK-SP-05-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-100-1/16-BK-SP
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBING 1=5M
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,063" (1,60mm) 2 till 1 Svart 16,4' (5,0m)
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,017" (0,43mm)
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
95°C
Längd
16,4' (5,0m)
Innerdiameter - vid leverans
0,063" (1,60mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,031" (0,79mm)