RNF-100-1/16-BK-SP
DigiKeys produktnummer
RNF-100-1/16-BK-SP-01-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF-100-1/16-BK-SP
Beskrivning
HEAT SHRINK TUBING 1=1M
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,063" (1,60mm) 2 till 1 Svart 3,28' (1,00m)
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,017" (0,43mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-55°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
95°C
Krympningsförhållande
Hållbarhetstid
144 månader
Längd
3,28' (1,00m)
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Innerdiameter - vid leverans
0,063" (1,60mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,031" (0,79mm)