Bilden för HX-CT-50M-12.7-OUT-5 är inte tillgänglig
HX-CT-50M-12.7-OUT-5
DigiKeys produktnummer
484-HX-CT-50M-12.7-OUT-5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HX-CT-50M-12.7-OUT-5
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,500" (12,70mm) 2 till 1 Grön 164,0' (50,0m)
Kategori
Innerdiameter - vid leverans
0,500" (12,70mm)
Tillv.
Innerdiameter - efter krympning
0,252" (6,40mm)
Serie
Väggtjocklek efter krympning
0,026" (0,66mm)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C