HX-CT-50M-12.7-OUT-0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Essentra Components
I lager: 0
Datablad
Bilden för HX-CT-50M-12.7-OUT-0 är inte tillgänglig
HX-CT-50M-12.7-OUT-0
DigiKeys produktnummer
484-HX-CT-50M-12.7-OUT-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HX-CT-50M-12.7-OUT-0
Beskrivning
PRINTABLE CONTINOUS TUBING
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,500" (12,70mm) 2 till 1 Svart 164,0' (50,0m)
Kategori
Innerdiameter - vid leverans
0,500" (12,70mm)
Tillv.
Innerdiameter - efter krympning
0,252" (6,40mm)
Serie
Väggtjocklek efter krympning
0,026" (0,66mm)
Förpackning
Box
Material
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Typ
Arbetstemperatur
-55°C-105°C