ES2000-NO.3-B8-0-65MM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Krimpning Slang, halvstyv 0,427" (10,85mm) 4 till 1 Svart 0,213' (65,00mm, 2,56")
ES2000-NO.3-B8-0-65MM
DigiKeys produktnummer
ES2000-NO.3-B8-0-65MM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ES2000-NO.3-B8-0-65MM
Beskrivning
HEATSHK TUBING FR 10.8DIA X 65MM
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,075" (1,91mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Nötningsbeständig, vidhäftande fyllning, flamhämmande, vätskebeständig, töjningsresistent
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-130°C
Typ
Krymptemperatur
110°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
0,213' (65,00mm, 2,56")
Hållbarhetstid
36 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,427" (10,85mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,095" (2,41mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (1)
ES2000-NO.3-B8-0-65MMTE Connectivity01111-ES2000-NO.3-B8-0-65MM-NDkr 0,47119Parametrisk ekvivalent
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
3 000kr 3,76936kr 11 308,08
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HEATSHRINK 0.427" X 0.246' BLACK
I lager: 0
HEATSHRINK 0.427" X 0.088' BLACK
HEATSHRINK 0.427" X 4' BLACK
HEATSHRINK 0.427" X 0.164' BLACK