ES2000-NO.3-B8-0-50MM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity
I lager: 0
Datablad
Krimpning Slang, halvstyv 0,427" (10,85mm) 4 till 1 Svart 0,164' (50,00mm, 1,97")
ES2000-NO.3-B8-0-50MM
DigiKeys produktnummer
ES2000-NO.3-B8-0-50MM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ES2000-NO.3-B8-0-50MM
Beskrivning
HEATSHRINK 0.427" X 0.164' BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,075" (1,91mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Nötningsbeständig, vidhäftande fyllning, flamhämmande, vätskebeständig, töjningsresistent
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-130°C
Typ
Krymptemperatur
110°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
0,164' (50,00mm, 1,97")
Hållbarhetstid
36 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,427" (10,85mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,095" (2,41mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Ersättningsartiklar (1)
ES2000-NO.3-B8-0-50MMTE Connectivity01111-ES2000-NO.3-B8-0-50MM-NDkr 3,89190Parametrisk ekvivalent
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
16 000kr 2,68487kr 42 957,92
Annan längd
HEATSHK TUBING FR 10.8DIA X 65MM
I lager: 0
HEATSHRINK 0.427" X 0.246' BLACK
HEATSHRINK 0.427" X 0.088' BLACK
HEATSHRINK 0.427" X 4' BLACK