CGPT-19/9.5-0-SP
DigiKeys produktnummer
484-CGPT-19/9.5-0-SP-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGPT-19/9.5-0-SP
Beskrivning
HEAT SHRINK 19MM BLK
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, flexibel 0,748" (19,00mm) 2 till 1 Svart Ange antal meter i orderkvantitet
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,029" (0,74mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Kemikaliebeständig, flamsäker, lösningsmedelbeständig
Förpackning
Spole
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-135°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
Ange antal meter i orderkvantitet
Hållbarhetstid
144 månader
Innerdiameter - vid leverans
0,748" (19,00mm)
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Innerdiameter - efter krympning
0,375" (9,53mm)