ATUM-52/13-0-STK
DigiKeys produktnummer
ATM5213K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATUM-52/13-0-STK
Beskrivning
HEATSHRINK DUAL WALL 52MM X 4'
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Krimpning Slang, halvflexibel 2,050" (52,07mm) 4 till 1 Svart 4,00' (1,22m)
Kategori
Väggtjocklek efter krympning
0,100" (2,54mm)
Tillv.
Material
Serie
Egenskaper
Vidhäftande fyllning, flamhämmande, vätskebeständig
Förpackning
Bulk
Färg
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-110°C
Typ
Krymptemperatur
80°C
Krympningsförhållande
Lagrings-/infrysningstemperatur
32°F-95°F (0°C-35°C)
Längd
4,00' (1,22m)
Hållbarhetstid
60 månader
Innerdiameter - vid leverans
2,050" (52,07mm)
Basproduktens nummer
Innerdiameter - efter krympning
0,512" (13,00mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 113
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 743,90000kr 743,90
5kr 612,47000kr 3 062,35
10kr 583,55000kr 5 835,50
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HEATSHRINK DUAL WALL 52MM 30M