55A0121-22-0/9
DigiKeys produktnummer
55A0121-22-0/9-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55A0121-22-0/9
Beskrivning
CABLE 2COND 22AWG FEET
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 (1 partvinnad) Ledare Flerledars kabel 22 AWG Ange antal fot i orderkvantitet
Kategori
Ledarmaterial
Koppar, förtennad
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,086" (2,18mm)
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Spänning
600 V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-65°C-150°C