55A0111-24-9
DigiKeys produktnummer
484-55A0111-24-9-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55A0111-24-9
Beskrivning
HOOK-UPSTRND24AWGWHITE FEET
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd Vajer 19/36 White 600V Ange antal fot i orderkvantitet
Manteldiameter (isolering)
0,037" (0,94mm)
Serie
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Spänning
600V
Arbetstemperatur
-65°C-150°C