55A0111-22-0
DigiKeys produktnummer
484-55A0111-22-0-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55A0111-22-0
Beskrivning
HOOK-UP STRND 22AWG 600V BK FEET
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 19/34 Svart 600V Ange antal fot i orderkvantitet
Manteldiameter (isolering)
0,043" (1,09mm)
Serie
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Spänning
600V
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Kabeltyp
Mantelfärg
Ledningsdimension
Godkännande
MIL-W-22759 and MIL-C-27500
Ledarkardel
19/34
Spolstorlek
5000,0' (1524,0m)
Ledarmaterial
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 18 139 Fot
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Digi-Spool™, Continous Spool
LängdEnhetspris (per fot)Totalpris
1kr 10,49000kr 10,49
5kr 9,39600kr 46,98
10kr 8,95900kr 89,59
25kr 8,39680kr 209,92
50kr 7,99540kr 399,77
100kr 7,61050kr 761,05
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP STRND 22AWG ORANGE FOOT
I lager: 5480
HOOK-UP STRND22AWG600VGREEN FEET
I lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHT/BLK
HOOK-UP STRND 22AWG 600V W/R
HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHT/ORG