55A0111-16-0
DigiKeys produktnummer
55A0111-16-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
55A0111-16-0
Beskrivning
HOOK-UP STRND 16AWG 600V BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 AWG Kopplingstråd Vajer 19/29 Svart 600V
Kategori
Ledarmaterial
Manteldiameter (isolering)
0,068" (1,73mm)
Förpackning
Bulk
Spänning
600V
Arbetstemperatur
-65°C-150°C