Bilden för 44A0121-22-0/4-US är inte tillgänglig
44A0121-22-0/4-US
DigiKeys produktnummer
44A0121-22-0/4-US-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0121-22-0/4-US
Beskrivning
CABLE 2COND 22AWG BLK/YELLOW
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 (1 partvinnad) Ledare Flerledars kabel Black, Yellow 22 AWG
Kategori
Ledarkardel
19/34
Tillv.
Ledarmaterial
Koppar, förtennad
Förpackning
Bulk
Manteldiameter (isolering)
0,094" (2,38mm)
Artikelstatus
Föråldrad
Mantelfärg
Black, Yellow
Kabeltyp
Spänning
600 V
Antal ledare
2 (1 partvinnad)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C