44A0121-22-0/2-MX
DigiKeys produktnummer
44A0121-22-0/2-MX-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0121-22-0/2-MX
Beskrivning
CABLE 2COND 22AWG BLACK/RED
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 (1 partvinnad) Ledare Flerledars kabel Black, Red 22 AWG 2000,0' (609,6m)
Kategori
Ledarmaterial
Koppar, förtennad
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,094" (2,38mm)
Förpackning
Bulk
Längd
2000,0' (609,6m)
Artikelstatus
Aktiv
Mantelfärg
Black, Red
Kabeltyp
Spänning
600 V
Antal ledare
2 (1 partvinnad)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C