44A0111-22-9-MX är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
I lager: 4 562
Datablad
22 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 19/34 White 600V Ange antal fot i orderkvantitet
44A0111-22-9-MX
DigiKeys produktnummer
44A0111-22-9-MX-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0111-22-9-MX
Beskrivning
HOOK-UP DL STRND 22AWG WHT FEET
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,047" (1,19mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,0031" (0,080mm)
Spänning
600V
Arbetstemperatur
-65°C-150°C