44A0111-12-9
DigiKeys produktnummer
484-44A0111-12-9-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0111-12-9
Beskrivning
44A0111-12-9 FOOT
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 AWG Kopplingstråd Vajer 37/28 White 600V Ange antal fot i orderkvantitet
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,108" (2,74mm)
Serie
Manteltjocklek (isolering)
0,0031" (0,080mm)
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
600V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-65°C-150°C