44A0111-16-0-MX
DigiKeys produktnummer
44A0111-16-0-MX-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
44A0111-16-0-MX
Beskrivning
HOOK-UP DL STRND 16AWG BLK FEET
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 AWG Kopplingstråd (dubbel vägg) Vajer 19/29 Svart 600V Ange antal fot i orderkvantitet
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,072" (1,83mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,0031" (0,080mm)
Serie
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Förpackning
Digi-Spool™, Continous Spool
Spänning
600V
Arbetstemperatur
-65°C-150°C