SSRMP-240D25
DigiKeys produktnummer
41-2323802-1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSRMP-240D25
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Tillverkarens standardleveranstid
49 veckor
Spänning - last
24 V ~ 280 V
Serie
Lastström
25 A
Termineringstyp
Snabbkontakt - 0,250" (6,3mm)
Arbetstemperatur
-30°C-80°C