SSRMP-240D10R
DigiKeys produktnummer
41-SSRMP-240D10R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSRMP-240D10R
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Tillverkarens standardleveranstid
48 veckor
Spänning - last
24 V ~ 280 V
Serie
Lastström
10 A
Termineringstyp
Snabbkontakt - 0,250" (6,3mm)
Arbetstemperatur
-30°C-80°C