SSRK-600D10
DigiKeys produktnummer
SSRK-600D10-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSRK-600D10
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) SSR med integrerad kylare
Kategori
Spänning - ingång
4-32VDC
Tillv.
Spänning - last
48 V ~ 660 V
Serie
Lastström
10 A
Arbetstemperatur
-30°C-80°C