SSRK-240A30
DigiKeys produktnummer
PB2561-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSRK-240A30
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 30A 24-240V
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) SSR med integrerad kylare
Kategori
Spänning - ingång
90-280VAC
Tillv.
Spänning - last
24 V ~ 240 V
Serie
Lastström
30 A
Arbetstemperatur
-30°C-80°C