SSRF-240D25
DigiKeys produktnummer
PB1243-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSRF-240D25
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SSRF-240D25 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
3-15VDC
Tillv.
Spänning - last
12 V ~ 280 V
Serie
Lastström
25 A
Förpackning
Bulk
Termineringstyp
PC-stift
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-80°C