SSRDC-200D25
DigiKeys produktnummer
PB2568-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSRDC-200D25
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 25A 0-200V
Tillverkarens standardleveranstid
49 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) Hockeypuck
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SSRDC-200D25 Modeller
Kategori
Spänning - ingång
3,5-32VDC
Tillv.
Spänning - last
0 V ~ 200 V
Serie
Lastström
25 A
Arbetstemperatur
-30°C-100°C