SSRA-240D2
DigiKeys produktnummer
PB1241-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSRA-240D2
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Tillverkarens standardleveranstid
38 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) 4-SIP
Kategori
Spänning - ingång
4-10VDC
Tillv.
Spänning - last
24 V ~ 280 V
Serie
Lastström
2 A
Termineringstyp
PC-stift
Arbetstemperatur
-30°C-80°C