SSR3T-480D10R
DigiKeys produktnummer
41-SSR3T-480D10R-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSR3T-480D10R
Beskrivning
SSR RELAY SPST-NO 10A 48-480V
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Solid State Relä med fotokopplare (fotorelä) SPST-NO (1 Form A) Modul
Kategori
Spänning - ingång
4-32VDC
Tillv.
Spänning - last
48 V ~ 480 V
Serie
Lastström
10 A
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-30°C-100°C