RN73C2A27K4BTD är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
YAGEO
YAGEO
27.4 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tunnfilm
RN73C2A27K4BTD
DigiKeys produktnummer
RN73C2A27K4BTD-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN73C2A27K4BTD
Beskrivning
RES SMD 27.4KOHM 0.1% 1/10W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN73C2A27K4BTD Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)