ANT-W63-FPC-UFL-100
DigiKeys produktnummer
343-ANT-W63-FPC-UFL-100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ANT-W63-FPC-UFL-100
Beskrivning
RF ANT WIFI 6GHZ FLEX ADHES UFL
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2,4GHz, 5GHz, 6GHz 802.11ax, 802.15.4, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Fi 4, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Wi-Fi 6E Patch (flat) RF-antenner 2,4GHz-2,5GHz, 5,15GHz-5,85GHz, 5,925GHz-7,125GHz 6,1dBi, 6,1dBi, 6,9dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Lim
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT-W63-FPC-UFL-100 Modeller
Tillverkare
TE Connectivity Linx
Returförlust
-20,8dB, -5,4dB, -7dB
Serie
Förstärkning
6,1dBi, 6,1dBi, 6,9dBi
Förpackning
Påse
Effekt - max
2 W
Egenskaper
Kabel - 100mm
RF-familj/standard
WiFi
Terminering
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Frekvensgrupp
Bredband
Monteringstyp
Lim
Frekvens - (center/band)
2,4GHz, 5GHz, 6GHz
Höjd (max)
0,010" (0,20mm)
Frekvensomfång
2,4GHz-2,5GHz, 5,15GHz-5,85GHz, 5,925GHz-7,125GHz