ANT-LPL-FPC-100
DigiKeys produktnummer
343-ANT-LPL-FPC-100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ANT-LPL-FPC-100
Beskrivning
RF ANT LTE LPWA FLEX ADHES UFL
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
750MHz, 876MHz, 1,96GHz, 2,35GHz, 2,44GHz, 2,59GHz, 3,55GHz 4G, 5G, LTE Patch (flat) RF-antenner 696MHz-960MHz, 1,71GHz-2,2GHz, 2,3GHz-2,4GHz, 2,4GHz-2,485GHz, 2,496GHz-2,69GHz, 3,3GHz-3,8GHz 5,6dBi, 6,5dBi, 4,9dBi, 5,2dBi, 5dBi, 5,3dBi, 2,9dBi I-PEX MHF1 (U.FL) Lim
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT-LPL-FPC-100 Modeller
Tillverkare
TE Connectivity Linx
Returförlust
-8,1dB, -7,7dB, -3,8dB, -15,6dB, -10,9dB, -5,1dB
Serie
Förstärkning
5,6dBi, 6,5dBi, 4,9dBi, 5,2dBi, 5dBi, 5,3dBi, 2,9dBi
Förpackning
Påse
Effekt - max
2 W
Egenskaper
Kabel - 100mm
RF-familj/standard
Mobil, allmän ISM
Terminering
I-PEX MHF1 (U.FL)
Frekvensgrupp
Bredband
Monteringstyp
Lim
Frekvens - (center/band)
750MHz, 876MHz, 1,96GHz, 2,35GHz, 2,44GHz, 2,59GHz, 3,55GHz
Höjd (max)
0,010" (0,20mm)
Frekvensomfång
696MHz-960MHz, 1,71GHz-2,2GHz, 2,3GHz-2,4GHz, 2,4GHz-2,485GHz, 2,496GHz-2,69GHz, 3,3GHz-3,8GHz