DT13-48PABCD-R015
DigiKeys produktnummer
1734-1127-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DT13-48PABCD-R015
Beskrivning
CONN HEADER R/A 48POS 4.44MM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Panelmontering, genomgående hål, högervinklad 48 (12 x 4) positioner 0,175" (4,44mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DT13-48PABCD-R015 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Fästtyp
Hasphållare
Serie
Kontaktlängd - polstift
0,180" (4,57mm)
Förpackning
Bulk
Kontaktform
Cirkulär
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Stift
Isoleringsmaterial
Plast
Delning - hopkoppling
Egenskaper
Monteringsfläns
Antal positioner
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Antal rader
2
Isolering, färg
Svart
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
250VDC