T4112501041-000
DigiKeys produktnummer
A134543-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T4112501041-000
Beskrivning
CONN PLUG FMALE 4POS GOLD SCREW
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4 Positioner rund kontakt Stickdon (honuttag) Skruv
EDA-/CAD-modeller
T4112501041-000 Modeller
Färg
Svart, silver
Strömklassning (Ampere)
4A
Antal positioner
4
Spänningsvärde
250V
Skalstorlek - insats
M12-4
Kabelöppning
0,157"-0,236" (4,00mm-6,00mm)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C