KD500B1/4
KD500B1/4
KD500B1/4
DigiKeys produktnummer
450-1693-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KD500B1/4
Beskrivning
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Lättrad, diamant Vred 0,250" (6,35mm) Axel med Linje på sida Metall Svart
Kategori
Diameter
0,500" (12,70mm)
Tillverkare
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Höjd
0,630" (16,00mm)
Serie
Indikator
Linje på sida
Förpackning
Bulk
Material
Metall
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Svart
Stil
Cylindrisk
Egenskaper
6-32 stoppskruv (2)
Typ
Lättrad, diamant
Basproduktens nummer
Axelstorlek
0,250" (6,35mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 1 925
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 92,96000kr 92,96
5kr 80,15600kr 400,78
10kr 75,62100kr 756,21
25kr 70,35000kr 1 758,75
50kr 66,84680kr 3 342,34
100kr 63,71120kr 6 371,12
250kr 60,06212kr 15 015,53
500kr 57,63226kr 28 816,13
1 000kr 55,45248kr 55 452,48
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
KNOB KNURLED 0.250" METAL