KD500A1/4
KD500A1/4
KD500A1/4
DigiKeys produktnummer
KD500A1/4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KD500A1/4
Beskrivning
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Lättrad, diamant Vred 0,250" (6,35mm) Axel med Linje på sida Metall Natural
Kategori
Diameter
0,500" (12,70mm)
Tillverkare
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Höjd
0,630" (16,00mm)
Serie
Indikator
Linje på sida
Förpackning
Bulk
Material
Metall
Artikelstatus
Aktiv
Färg
Natural
Stil
Cylindrisk
Egenskaper
6-32 stoppskruv (2)
Typ
Lättrad, diamant
Basproduktens nummer
Axelstorlek
0,250" (6,35mm)
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Tillgängligt att beställa
Kontrollera leveranstid
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
2 000kr 64,28752kr 128 575,04
Annan färg
KNOB KNURLED 0.250" METAL