MPZ2012S102JTD25
DigiKeys produktnummer
445-MPZ2012S102JTD25TR-ND - Remsa och spole (TR)
445-MPZ2012S102JTD25CT-ND - Remsbit (CT)
445-MPZ2012S102JTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MPZ2012S102JTD25
Beskrivning
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 kOhms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 1,5A 150mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MPZ2012S102JTD25 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Strömklassning (max)
1,5A
DC-resistans (DCR) (max)
150mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Höjd (max)
0,041" (1,05mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)