FA26X7R1H335KRU00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
TDK
I lager: 508
I lager: 0
3.3 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FA26X7R1H335KRU00
DigiKeys produktnummer
FA26X7R1H335KRU00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA26X7R1H335KRU00
Beskrivning
CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FA26X7R1H335KRU00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,138" (5,50 x 3,50mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)