FA20X7T2E334KNU00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TDK
I lager: 42
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 0
Datablad
0.33 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7T Radial
FA20X7T2E334KNU00
DigiKeys produktnummer
FA20X7T2E334KNU00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA20X7T2E334KNU00
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 250V X7T RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FA20X7T2E334KNU00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,157" (5,50 x 4,00mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,276" (7,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)