CKG45NX7R1E106M500JJ har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
TDK
I lager: 243 075
Datablad
Similar
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 4
10 µF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X7R Staplad SMD, 2 J-Lead