CKG57NX7R2A106M500JJ
DigiKeys produktnummer
445-10504-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-10504-1-ND - Remsbit (CT)
445-10504-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKG57NX7R2A106M500JJ
Beskrivning
CAP CER 10UF 100V X7R SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R Staplad SMD, 2 J-Lead
EDA-/CAD-modeller
CKG57NX7R2A106M500JJ Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (staplad)
Inkapsling/låda
Staplad SMD, 2 J-Lead
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,197" (6,00 x 5,00mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,217" (5,50mm)