CGJ2B2X7R1C104K050BA har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
TDK
I lager: 875 183
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 29 730
Datablad
Direkt
KEMET
0.1 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)